השירותים שלנו: הקלדת ספרים הקלדת דוחות חקירה הקלדת חומר רפואי הקלדת נוסחאות מתמטיות הקלדת חומר משפטי הקלדה מכתבי יד הקלדה בעברית הקלדה באנגלית הקלדה ברוסית הזנת תכנים הזנת תוכן לאתר הזנת תוכן לאתרי אינטרנט הזנת תוכן באנגלית הזנת תוכן בעברית הזנת תוכן ברוסית

הקלדת ספרים

חברת דוקלינקס מתמחה בשירותי קלדנות, תמלול והזנת תוכן, אנו מציעים שירות הקלדת ספרים בפריסה ארצית רחבה ולכל הלקוחות, כולל לקוחות פרטיים המעוניינים לכתוב ספר, רומן, אוטו-ביוגרפיה וכו'.

שירות הקלדת ספרים וחוברות דורש ידע, ניסיון וציוד מתקדם. חשוב לדעת כי השלב הראשון בהוצאת ספרים מתחיל בהקלדת התכנים ובהעברת כתב היד לטקסט ערוך במחשב, באמצעות מעבד תמלילים כמו וורד.

תוכן עניינים

מה זה בדיוק הקלדת ספר?

כדי להוציא לאור ספר חדש או חוברת, למשל חוברת הדרכה, יש להעביר את הטקסט שנכתב לרוב בכתב יד לטקסט במחשב. אמנם, רבים מהסופרים כותבים את הטקסטים שלהם ישירות במחשב, אך יש לא מעט סופרים הכותבים את היצירות שלהם בכתב יד, אך חברת ההוצאה לאור דורשת מהם להביא את החומר כטקסט ממוחשב, בדרך כלל מסמך וורד.

חשוב לציין כי סופרים רבים נעזרים בשירותי ההקלדה שלנו, גם אם הם הקלידו לבד את הטקסט, מאחר והשירות המקצועי והיעיל שלנו מועיל עבורם וכולל עריכה לשונית ותיקונים. למרות שסופרים שולטים בדרך כלל בשפה העברית או בשפה אחרת, הטקסט שלהם כולל שגיאות תחביר והקלדה, בעיות פיסוק ועוד, לכן חברת ההוצאה לאור עשויה לגבות מהם הרבה כסף כדי לערוך את הטקסט שיופיע בספר.

מהם היתרונות של שירות הקלדת ספר על ידי אנשי מקצוע?

שירות הקלדת ספרים על ידי חברת דוקלינקס, מהחברות המובילות בארץ להקלדה ולהזנת תוכן, מבטיח לכם יתרונות חשובים, ובהם:

הקלדה מקצועית על ידי קלדן או קלדנית שזו מלאכתם, חוסכת הרבה מאוד זמן ומאפשרת למחבר להוציא לאור את הספר שלו במהירות וללא עיכובים בגלל הקלדה אטית.

אנשי מקצוע בתחום הקלדנות מגיעים להספק מרשים וגבוה במיוחד של עד כ-20,000 תווים בשעה ואף למעלה מכך. לצורך ההשוואה כדאי לדעת כי אדם ממוצע מקליד במהירות של 2,000 עד כ-4,000 תווים בשעה, כל עוד הוא שולט היטב במקלדת.

במקרים בהם יש להוציא לאור ספר עב כרס או חוברת הדרכה גדולה, עדיף לחלק את העבודה בין מספר קלדנים. אנחנו מציעים שירות הקלדה על ידי צוות מיומן, לכן באפשרותנו לסיים את העבודה בזמן הקצר ביותר, והרווח כולו שלכם.

ניסיון בשירותי הקלדה, ובמיוחד ניסיון בהקלדה של ספרים, מאפשר לאנשי המקצוע המיומנים להבין את כל סוגי הכתב, גם כתב יד בעייתי (כתב חרטומים).

הקלדנים המנוסים מסוגלים להבין את הטקסט הכתוב בכתב יד ללא עיכובים והבהרות מצד המחבר, הם גם מבינים את סגנון הכתיבה הייחודי ובהקלדה במחשב הם יודעים היכן מתחילה פסקה חדשה, איפה יש לנסח כותרת מתאימה, מתי לרדת שורה, איפה לשים סימנים מיוחדים כדי לתת דגש בהתאם לרצון המחבר ועוד.

מומחי קלדנות שולטים בשפה העברית, יש גם מומחים לקלדנות בשפות נוספות כמו אנגלית ורוסית. במהלך עבודת הקלדנות אנשי המקצוע שלנו מתקנים את הטקסט בהתאם לכללי הדקדוק והכתיבה, ומנסחים נכון את הטקסט ללא שגיאות כתיב, פיסוק וכו'.

הקלדת ספר אינה רק תקתוק של האצבעות על המקלדת והקלדה מילה אחר מילה, במהלך העבודה אנחנו מסדרים את הטקסט בצורה אחידה ומאורגנת, מקלים על העבודה של העורך הלשוני ועבודת ההגהה, ולמעשה מקצרים את תהליך הוצאת הספר לאור. בסיום העבודה שלנו  הטקסט שלכם קריא, מובן יותר ומוכן לעימוד ולהדפסה.

טיפים למחברי ספרים וחוברות

אם אתם זקוקים לשירות הקלדת ספרים אנו ממליצים לכם להכין עותק נוסף של כתב היד, לכל צרה שלא תהיה. כמו כן, מומלץ להוסיף הנחיות ודגשים לקראת ההקלדה, למשל היכן מתחילה שורה חדשה, מעבר עמוד, השארת מקום להוספת איור, טבלה וכד', סימון טעות מכוונת של הסופר ועוד.

כמה עולה הקלדת ספרים?

לבטח גם אתם מעוניינים לדעת כמה עולה שירות הקלדה של ספר או חוברת, לכן כדאי לדעת כי המחיר הממוצע בשוק 60-40 ש"ח לקובץ הכולל 2,000 תווים עם רווחים. אם כתב היד שלכם אינו ברור והעבודה מורכבת וקשה (לדוגמה מונחים מקצועיים המחייבים ביאור והבנה), יתכן ונחשב את עלות העבודה לפי שעה.

רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית עבור הקלדת הספר הבא שלכם? צרו עמנו קשר עוד היום ושלחו אלינו את הקובץ לצורך התרשמות. תוך זמן קצר תקבלו הצעת מחיר משתלמת ואנו נדאג לשירות מקצועי ומהיר, במחיר תחרותי ושווה לכל כיס.

מאמרים בנושא:

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית!

ונחזור אליך במהירות שיא!
שליחת חומרים להקלדה