השירותים שלנו: הקלדת ספרים הקלדת דוחות חקירה הקלדת חומר רפואי הקלדת נוסחאות מתמטיות הקלדת חומר משפטי הקלדה מכתבי יד הקלדה בעברית הקלדה באנגלית הקלדה ברוסית הזנת תכנים הזנת תוכן לאתר הזנת תוכן לאתרי אינטרנט הזנת תוכן באנגלית הזנת תוכן בעברית הזנת תוכן ברוסית

הקלדת חומר רפואי

חברת דוקלינקס מספקת שירותי הקלדה לכל הלקוחות ובפריסה ארצית רחבה. כחברה מובילה בתחום הקלדנות והזנת התוכן אנו מציעים שירות הקלדת חומר רפואי, בדיסקרטיות מלאה, במקצועיות, במהירות ובמחירים אטרקטיביים ונוחים.

שירות הקלדת חומר רפואי מחייב ידע וניסיון עשיר בתחום, זו עבודה מדויקת שאין בה מקום לטעויות מסיבות מובנות. חשוב לציין כי עולם הרפואה מתקדם במהירות וכיום בכל מרכזי הרפואה, המרפאות והקליניקות מנהלים תוכנה ממוחשבת הכולל מערכת של תיק רפואי ממוחשב.

את המידע הרפואי יש להקליד לתיק, מדובר בכמויות עצומות של מידע מגורמים שונים, והטקסט מורכב וכולל מושגים מקצועיים מתחום הרפואה והבריאות.

תוכן עניינים

מה זה בדיוק הקלדת חומר רפואי?

עולם הרפואה מתקדם ועובר למערכות מחשוב חדשניות ועתירות טכנולוגיה. אם בעבר רופאים ואחיות מילאו ידנית את התיק הרפואי הממוחשב ועדכנו קלסר עב כרס לאחר כל בדיקה, טיפול או קבלת תוצאות מגורמים חיצוניים, כיום מבצעים את העבודה בסביבה ממוחשבת. לכן, יש דרישה עצומה לקלדנים ולקלדניות לצורך הקלדת והזנת החומר הרפואי לתוכנה של המרפאה, הקליניקה או המרכז הרפואי. 

יש מרפאות קטנות בהן מטילים את עבודת ההקלדה על הפקידה, מרפאות מגייסות גם סטודנטים לרפואה כדי להקליד את החומר הרפואי, אך הפתרון המקצועי, המיטבי והמשתלם ביותר להקלדת החומר הרפואי הוא רק באמצעות חברה המתמחה בכך, ואנחנו בחברת דוקלינקס נחשבים לאחת מהחברות המובילות בתחום זה.

כדאי לדעת כי הקלדה של חומרים רפואיים דורשת ניסיון והכרות עם מושגים מעולם הרפואה, ומעבר לכך יש להתמודד עם כמויות רבות של חומר להקלדה, מונחים שאינם מוכרים, כתב יד של רופאים הידוע ככתב חרטומים קשה עד בלתי אפשרי להבנה, ויש גם מונחים בלטינית ובאנגלית, לכן העבודה נחשבת למורכבת מאוד.

אנחנו בחברת דוקלינקס מציעים צוות קלדנים וקלדניות המבצע את עבודת ההקלדה במהירות, ללא טעויות, ותוך תיקון שגיאות ועריכת הטקסט. אנו מודעים לגודל האחריות המוטל עלינו מאחר ולא ניתן לטעות במונחים כאשר מדובר בבריאותם של אנשים, ומעבר לכך יש לבצע את העבודה במהירות ובדיסקרטיות מלאה ומובטחת.

מהם היתרונות של שירות הקלדת חומר רפואי על ידי קלדנים מקצועיים?

שירות הקלדת חומרים רפואיים על ידי חברת דוקלינקס מבטיח לכם ראש שקט מדאגות וביצוע מהיר, מדויק ואיכותי, בהתאם לצרכים הייחודיים שלכם.

הזמנת שירות קלדנות של חומר רפואי דרכנו מבטיחה לכם יתרונות חשובים ומשמעותיים כגון:

פקידה מיומנת או אדם ממוצע השולטים ביישומי מחשב מקלידים במהירות ממוצעת של 2,000 עד 4,000 תווים בשעה, לעומת קצב הקלדה מהיר של הצוות המסור והמיומן שלנו המגיע לכ-20,000 תווים בשעה. לכן, אנו מסוגלים לבצע את ההקלדה של החומר הרפואי במהירות ואתם חוסכים זמן ועלויות רבות.

החומר הרפואי חייב להיות מסודר, ברור ומובן, במהלך ההקלדה המהירה אנו מבצעים גם סדר וארגון של הטקסט כדי להנגיש אותו לאחרים ולסייע לצוות הרפואי לאתר בקלות את המידע כאשר הם שולפים את החומר מהתיק הרפואי הממוחשב של המטופל.

יש אפשרות לשלוח אלינו את החומר באמצעות המייל או בדרכים נוספות, אנו מציעים שירותי הקלדת חומר רפואי גם במרפאות, במרכזים רפואיים ובקליניקות, מאחר ולרוב יש חיסיון רפואי ולא תמיד אפשר להוציא את המידע החוצה. לכן, אנחנו מציעים שירותי הקלדה בכל הארץ, בתיאום מראש, תוך התחייבות ללוחות זמנים מהירים.

אנו מציעים שירותי הקלדה במחיר המשתלם ביותר בארץ, לכן אם אתם מחפשים פתרון לחיסכון בהוצאות המרפאה או המרכז הרפואי, הזמינו שירות הקלדת חומר רפואי רק דרכנו.

טיפים בנושא הקלדת חומר רפואי

כדי לחסוך זמן ועלויות הכינו את החומר הרפואי מראש בצורה מסודרת, אנו נספור את המילים והתווים שיש להקליד כדי להכין לכם הצעת מחיר מפורטת ומשתלמת. כדאי להזמין הקלדה של חומר רפואי רק מחברה המתמחה בכך, ולאחר ביצוע תקבלו את הקובץ בדאר אלקטרוני, אך יש אפשרות להקליד את החומר הרפואי ישירות למערכת המחשוב הקיימת אצלכם.

כמה עולה להקליד חומר רפואי?

קלדנות של חומר רפואי יקרה יותר ממחיר הקלדה רגילה בגלל מורכבות העבודה, המושגים שיש להקפיד עליהם, ולרוב גם קשה להבין את כתב היד של הרופאים, לכן עלות ההקלה גבוהה במעט מהמחירון הרגיל. 

למידע נוסף ולהצעת מחיר לשירות הקלדת חומר רפואי – מלאו את הטופס ליצירת קשר כאן באתר או צרו עמנו קשר בטלפון. אנו מתחייבים לשירות מקצועי ברמה גבוהה, למחירים הוגנים ואטרקטיביים ולעבודה איכותית בזמן הקצר ביותר.

מאמרים בנושא:

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית!

ונחזור אליך במהירות שיא!
שליחת חומרים להקלדה