השירותים שלנו: הקלדת ספרים הקלדת דוחות חקירה הקלדת חומר רפואי הקלדת נוסחאות מתמטיות הקלדת חומר משפטי הקלדה מכתבי יד הקלדה בעברית הקלדה באנגלית הקלדה ברוסית הזנת תכנים הזנת תוכן לאתר הזנת תוכן לאתרי אינטרנט הזנת תוכן באנגלית הזנת תוכן בעברית הזנת תוכן ברוסית

הקלדת חומר משפטי​

חברת דוקלינקס מתמחה בשירות הקלדה מכל הסוגים, אנו מספקים מענה מקצועי מהיר ואיכותי הכולל בין היתר שירות הקלדת חומר משפטי לעורכי דין, לחברות ועסקים ולכלל מערכת המשפט על רבדיה השונים. הקלדת חומר משפטי מחייבת ניסיון רב, דיסקרטיות מלאה ומובטחת והכרות עם כללים ומושגים מעולם המשפט.

יש דרישה גבוהה במערכת המשפט לשירותי הקלדה של מסמכים וחומרים משפטיים, לרבות חומרים מסווגים שונים. ברוב המקרים המסמכים המשפטיים הם ארוכים ויכולים להגיע לעשרות עמודים, ויש חשיבות לסדר וארגון הטקסט, לדיוק ברמה גבוהה, לפיסוק נכון בהתאם לכללי הדקדוק והתחביר, ויש להקפיד על שפה גבוהה ומשפטית.

תוכן עניינים

מה זה בדיוק הקלדת חומר משפטי?

מערכת המשפט בישראל עושה שימוש נרחב בתמלול והקלדת חומרים משפטיים. החומר המשפטי הממוחשב והערוך בטקסטים משמש לצרכים שונים כמו תצהירים המשקפים את טענות הנאשם או החשוד וכמובן את בא כוחו, טיעונים של הסנגוריה והקטגוריה, תמלול של עדויות וראיות העשויים להכריע בדיון המתקיים בבית המשפט ועוד.

שירות הקלדת חומר משפטי מיועד בעיקר לעורכי דין ולמשפטנים, השירות כולל הקלדת כתב תביעה או כתב הגנה, חוזים, זיכרון דברים, צוואות, תצהירים, סיכומי פגישות וכו'. חשוב לדעת כי הקלדת חומר משפטי מחייבת הקלדה מהירה ומדויקת ללא שגיאות וטעויות, יש  להקפיד על ניסוחים משפטיים בהתאם לכללים המחייבים, אלו כללים נוקשים וקבועים בתחום המשפט.

בנוסף, בעת ההקלדה של חומר משפטי יש לנסח באופן מדויק את החומר ולהישאר נאמנים למקור המידע, אחרת אמינות הטקסט עשויה להיות בעייתית ובתי המשפט עלולים לפסול אותו. ישנם עורכי דין המנסים לחסוך עלויות ומטילים את מלאכת הקלדת החומר המשפטי על אחת הפקידות, ובעיקר על המתמחים העובדים במשרד, כלומר הקלדה בתוך החברה. 

על פניו, נראה שמשימת ההקלדה של חומר משפטי היא פשוטה יחסית ורק צריך להעלות את הדברים והטיעונים המשפטים השונים על הכתב ולשמור את החומר כמסמך בוורד או במעבד תמלילים אחר. 

עם זאת, לטקסטים המשפטיים יש משמעות והשפעה הרת גורל על עתידם של אנשים, לכן יש משמעות למיקום של כל פסיק, אות, תו או לשגיאה בעת ההקלדה, ואם הטקסט אינו ערוך על פי הכללים הנוקשים הוא עשוי שלא להיות קביל בבתי המשפט, ויש לכך השפעה משמעותית על ניהול התיק.

מהם היתרונות של שירות הקלדת חומר משפטי על ידי חברה מקצועית?

אנחנו בחברת דוקלינקס מתמחים בשירות הקלדת חומר משפטי וצוות הקלדנים והקלדניות שלנו עובד רק על פי חוקים וכללים נוקשים וידועים, בהתאמה לדרישות של מערכת המשפט בארץ.

כחברה מובילה בתחום הקלדנות והזנת התוכן אנו מציעים שירותי קלדנות של חומרים משפטיים במגוון רחב של שפות, ובעיקר בעברית, אנגלית, רוסית וערבית.

הידע והניסיון הרב שצברנו מבטיחים לכם עבודה מהירה ומדויקת, ללא שגיאות הקלדה, בשפה גבוהה ובהתאם לכללים ולחוקים המחייבים של מערכת המשפט.

אנו מציעים שירותי הקלדה של חומר משפט אצלנו במשרד, ובנוסף מספקים שירות בפריסה ארצית רחבה, בהתאמה מושלמת לצרכי ולדרישות הלקוח.

כחברה מקצועית ואמינה אנו מחויבים לדיסקרטיות מלאה.

חברת דוקלינקס מציעה שירותי הקלדה והזנת תוכן במחירים המשתלמים ביותר בישראל, נסו אותנו ותיווכחו.

טיפים להקלדת חומר משפטי

חשוב להכין את החומר בצורה מאורגנת כדי להקל על עבודת הקלדנות ולחסוך זמן ועלויות. מומלץ להכין מסמך הנחיות מראש עם דגשים מיוחדים בהתאם לצרכי עורכי הדין או הלקוח. כמו כן, כדאי לציין בחומר הכתוב דגשים חשובים לעריכת הטקסט ולהוספת ציטוטים, פסקי דין, תקדימים וכדומה.

חשוב לציין מראש גורמים המשפיעים על הבנת הטקסט באופן מדויק שאינו משתמע לשתי פנים, לדוגמה זהות הדוברים, טון שבו נאמרו דברים, תאריכים וכו'. בעבודות תמלול יש להתייחס גם לרעשי רקע ולגורמים נוספים המשפיעים על הבנת הדברים, זו עבודה המחייבת דיוק ורק בעלי ניסיון בהקלדת חומר משפטי מסוגלים להכין את הטקסט הנדרש והמקובל לצורך ניהול התיק והדיונים המשפטיים.

כמה עולה הקלדת חומר משפטי?

עלות הקלדת חומר משפטי מושפעת מגורמים כמו כמות הטקסט שיש להקליד, דרישות מיוחדות מצד הלקוח, מורכבות הטקסט, זמן העריכה והכנת החומר המשפטי, מיקום העבודה (במשרד שלנו או במשרד של הלקוח) ועוד. התמחור מבוסס לפי מספר תווים, אך במקרים מסוימים נשלח הצעת מחיר מסודרת לפי שעות עבודה או עמודים. 

לשאלות, לייעוץ ולהזמנת שירות הקלדת חומר משפטי – השאירו פרטים בטופס צור קשר באתר.

מאמרים בנושא:

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית!

ונחזור אליך במהירות שיא!
שליחת חומרים להקלדה