השירותים שלנו: הקלדת ספרים הקלדת דוחות חקירה הקלדת חומר רפואי הקלדת נוסחאות מתמטיות הקלדת חומר משפטי הקלדה מכתבי יד הקלדה בעברית הקלדה באנגלית הקלדה ברוסית הזנת תכנים הזנת תוכן לאתר הזנת תוכן לאתרי אינטרנט הזנת תוכן באנגלית הזנת תוכן בעברית הזנת תוכן ברוסית

הקלדה מכתבי יד​

חברת דוקלינקס מתמחה בשירות הקלדה לכל הלקוחות ובפריסה ארצית רחבה. אנו מתמחים בין השאר בשירות הקלדה מכתבי יד, ונשמח לסייע לכם להעביר את כתבי היד שברשותכם לקובץ ממוחשב המסודר וערוך היטב.

כדאי לדעת כי ישראלים רבים כותבים למגירה, רבים אחרים מחזיקים בביתם אוצרות כמו מכתבים מקרובי משפחה וחברים משנים קודמות, ויש צורך לשמור עותק של כתבי היד במחשב. ישנם כתבי יד בעלי חשיבות היסטורית, מכתבים הנוגעים לפאזל המשפחתי, מכתבים בעלי חשיבות ומשמעות משפטית ועוד.

תוכן עניינים

מה זה בדיוק הקלדה מכתבי יד?

השימוש בכתב יד אינו נפוץ כיום ורבים מקלידים מכתבים באמצעות מעבדי תמלילים כמו וורד, ורוב הילדים לומדים כיום להקליד עוד לפני שהם רוכשים את הרגלי הכתיבה בעט. ניתן להקליד את החומר המוגש אלינו בכתב יד בעט או בעפרון, אך חשוב שהטקסט יהיה קריא ומובן, ניתן להגיש את כתבי היד סרוקים בניגודיות גבוהה ויש גם אפשרות לשלוח אלינו כתב יד מודפס לצורך הקלדה מחדש באמצעות מעבד תמלילים.

שירות הקלדה מכתבי יד מיועד לכל הלקוחות, גם ללקוחות פרטיים המעוניינים ליצור עותק ממוחשב של מכתבים בכתב יד, מסמכים חשובים בכתב יד, מכתבים סרוקים או מודפסים שיש להקליד מחדש לקובץ ממוחשב בוורד ועוד.

מהם היתרונות של שירות הקלדה מכתבי יד על ידי חברה מקצועית?

שירות הקלדת מכתבים ומסמכים בכתב יד, לרבות מסמכים סרוקים בכתב יד, על ידי חברת דוקלינקס מבטיח לכם חיסכון בזמן ובעלויות, ביצוע מדויק ומהיר, עריכה של הטקסט ויתרונות רבים נוספים.

החברה מספר פתרונות כגון:

העולם המודרני מבוסס כיום של שימוש במחשבים, לכן יש דרישה גדולה להעברת תכנים בכתב יד לעולם הדיגיטל. שירות ההקלדה של כתבי יד נועד לגיבוי וליצירת מסמכים ממוחשבים ונוחים לקריאה, וניתן לשלוח את המסמך הממוחשב של כתב היד לעסקים, לארגונים ולרשויות בהתאם לצורך, וכמובן למשפחה ולחברים.

אפשר להקליד לבד את כתבי היד בוורד או במעבד תמלילים אחר, אך לרוב יש מסמכים רבים שיש להקליד לכן כדי לחסוך זמן ומשאבים כדאי להעביר את העבודה לחברת דוקלינקס ולקבל את הקבצים תוך זמן קצר.

השירות שלנו מיועד לכל הלקוחות בפריסה ארצית רחבה, כדי לחסוך בעלות הקלדה מכתבי יד כדאי לסרוק את החומר ולשלוח אלינו, יש גם אפשרות שאנו נגיע אליכם ונבצע את ההקלדה תחת השגחתכם.

הצוות המסור שלנו מקפיד על דיסקרטיות מלאה, אנו מחויבים ליושרה, לאמינות ולשקיפות.

כחברה מובילה לשירותי הקלדה והזנת תוכן אנו מציעים מחירים נוחים, תחרותיים ושווים לכל כיס.

טיפים להקלדה מכתבי יד

חשוב לוודא שכתבי היד ברורים ונוחים לקריאה ולהבנה, ניתן לשלוח אלינו כתבי יד שנכתבו בעט או עפרון, כל עוד המסמך קריא. אם המסמך אינו קריא הצוות שלנו צריך לפענח את כתב היד לכן העבודה מורכבת ויקרה יותר.

באפשרותכם לסרוק את כתבי היד כדי להשאיר אותם אצלכם ולצורך גיבוי, חשוב לבצע סריקה ברזולוציה ובאיכות גבוהה כדי להקל על הקלדנים והקלדניות שלנו וכדי להימנע מטעויות אם הטקסט קשה לקריאה. אפשרות נוספת היא לשלוח אלינו כתב יד מודפס כמו חוברת, ספר, מאמר וכו', ואנו נקליד מחדש את הטקסט באמצעות מעבד התמלילים וורד.

בהתאם לצורך, אנו נספק עבורכם שירותי סריקה של כתבי היד, אך חשוב לזכור כי בעת הסריקה יתכן ויש להפריד ולנתק דפים מהכריכה או לקפל עמודים כדי שיתאימו לסורק. פעולת הסריקה אורכת זמן רב לכן כדאי לבצע את הסריקה בבית או במשרד שלכם ולהגיש לנו את החומר בצורה מאורגנת.

כדאי להכין מסמך הנחיות כדי לתת דגשים חשובים לקלדנים, למשל הוספת הערות שוליים בטקסט, ציון מקור מידע, הקלדה של ביטויים המחזקים ומשקפים את הנאמר ועוד.

כמה עולה הקלדה מכתבי יד?

שירות הקלדה מכתבי יד מתומחר לפי כמה שיטות – תמחור לפי 2,000 תווים כולל רווחים, תמחור לפי עמודים או תמחור לפי שעות עבודה. עלות ההקלדה של כתבי היד מושפעת מגורמים כמו כמות הטקסט שיש להקליד, מורכבות העבודה, שפה, איכות כתבי היד, מיקום העבודה (משרד או בית הלקוח ומיקום בארץ), דרישות מיוחדות.

למידע נוסף, להצעת מחיר אטרקטיבית ולהזמנת שירות הקלדה מכתבי יד – צרו עמנו קשר עוד היום במייל או באמצעות מילוי פרטים בטופס ליצירת קשר כאן באתר.

מאמרים בנושא:

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית!

ונחזור אליך במהירות שיא!
שליחת חומרים להקלדה