השירותים שלנו: הקלדת ספרים הקלדת דוחות חקירה הקלדת חומר רפואי הקלדת נוסחאות מתמטיות הקלדת חומר משפטי הקלדה מכתבי יד הקלדה בעברית הקלדה באנגלית הקלדה ברוסית הזנת תכנים הזנת תוכן לאתר הזנת תוכן לאתרי אינטרנט הזנת תוכן באנגלית הזנת תוכן בעברית הזנת תוכן ברוסית

הקלדה בעברית​

חברת דוקלינקס היא החברה המובילה בישראל לשירותי הקלדה, הזנת תוכן וקלדנות. כחברה מקצועית ומובילה אנחנו מספקים מענה מקיף לכל בקשה ודרישה, ואנו מתמחים בין השאר בשירות הקלדה במגוון רחב שפות, בעיקר עברית, אנגלית, רוסית וערבית. 

צוות חברה דוקלינקס כולל קלדנים וקלדניות השולטים בעברית ברמת שפת אם, כל הקלדנים והקלדניות שלנו עוברים תהליך מיון קפדני וממושך וכך אנו מציעים את השירות הטוב והמשתלם ביותר לקהל הלקוחות שלנו.

חברת דוקלינקס מספקת שירותי הקלדה בעברית לכל הלקוחות ובפריסה ארצית רחבה, השירות שלנו מיועד בין השאר ללקוחות פרטיים הזקוקים להקלדת מסמכים שונים בעברית, לחברות וארגונים מובילים במשק המקומי, למרפאות ולקליניקות, למשרדי עורכי דין, למשרדי ממשלה, לחברות ביטחוניות, לחוקאים ומרצים באקדמיה ועוד.

אנו מסוגלים לספק מענה להקלדה בעברית גם בפרויקטים גדולים ומורכבים, הצוות שלנו מקליד בשפה העברית במהירות יוצאת דופן ובאיכות ללא פשרות, אנו מספקים עבודה מקצועית בהתאמה מדויקת לדרישות הלקוח. לכן, כאשר מחפשים חברה מובילה, מומלצת ואמינה להקלדה בעברית – אין להתפשר וכדאי גם לכם להזמין הקלדה בעברית ובשפות נוספות רק מחברת דוקלינקס! 

תוכן עניינים

מה זה בדיוק הקלדה בעברית?

לקוחות רבים זקוקים לשירות הקלדה בעברית, למשל משרדי עורכי דין בהם הפקידות אינן מסוגלות להתמודד עם הכמות העצומה של המסמכים שיש להקליד במעבד תמלילים לצורך אחסון במחשב והכנת תיקים לבתי המשפט ולדיונים משפטיים. 

ההקלדה בעברית על ידי חברה חיצונית חוסכת זמן ומשאבים, זו עבודה מבוקשת על ידי גופים וארגונים רבים כמו מוסדות אקדמיה, עסקים, עורכי דין, שמאים, חברות כוח אדם והשמה, עיריות וגופים ממשלתיים, כותבי סיפורי חיים ולקוחות פרטיים.

הקלדה בעברית מחייבת שליטה מלאה ברמת שפת אם בשפת הקודש, הכרות ושליטה מוחלטת במעבדי תמלילים כמו וורד, יכולת הקלדה מהירה מאוד וניסיון רב בתחום. השירות שלנו כולל הקלדה של מסמכים ארוכים ומורכבים בעברית, עם טבלאות, גרפים ואיורים, ויש אפשרות לקבל מסמך בעברית עם ניקוד, בהתאם לדרישה ספציפית מהלקוח ובתוספת מחיר. 

אנחנו מציעים שירותי הקלדה במהירות שיא, בעברית ובמגוון שפות נוספות. את הטקסט המוקלד הלקוח מקבל כקובץ וורד אך אפשר לקבל את המסמך גם בפורמט אחר לפי צרכי הלקוח, יש גם אפשרות מתקדמת טכנולוגית לבצע את ההקלדה בעברית אונליין באמצעות תוכנה ייעודית ובטוחה לשליטה מרחוק במחשב הלקוח.

מהם היתרונות של שירות הקלדה בעברית על ידי צוות דוקלינקס?

דוקלינקס משנה את תחום הקלדנות והזנת התוכן בישראל, החברה קובעת סטנדרטים חדשים מבחינת מקצועיות, שירות, איכות, מהירות, זמינות ומחירים.

כדאי לבחור בנו להקלדה בעברית מהסיבות הבאות:

אנו מחויבים ללקוחות שלנו ומספקים רק עבודת הקלדה באיכות גבוהה ובהתאמה מושלמת לדרישות הלקוח, הלקוח מקבל קובץ מסודר ומאורגן בפורמט הנדרש.

כל עבודה מתחילה רק לאחר עדכון לגבי לוח זמנים ואנחנו מחויבים ללו"ז שנקבע מראש.

הצוות של חברת דוקלינקס מתמודד ביעילות וללא כל בעיה עם עבודות גדולות ומורכבות, פיתחנו שיטות חדשות ומתקדמות המסייעות לנו להכיל גם כמות גדולה ומשמעותית של עבודות הקלדה בעברית.

עלות ההקלדה בשפה העברית זולה וכל לקוח זוכה להצעת מחיר משתלמת ומותאמת אישית. אנו מתחייבים למחירים הוגנים ותחרותיים, ולעבודת הקלדה איכותית ומקצועית ללא טעויות ושגיאות הקלדה ותחביר.

טיפים להזמנת שירות הקלדה בעברית

מומלץ לארגן את החומר שיש להקליד ולסדר אותו בצורה נוחה כדי להימנע מטעויות. את המסמכים אפשר לשלוח במגוון דרכים, חשוב לוודא כי המסמכים סרוקים ברזולוציה גבוהה כדי לאפשר לקלדנים שלנו להבין את הטקסט ולא להתעכב בעבודה.

כמה עולה הקלדה בעברית?

לאחר שהבנו מה זה שירות הקלדה בעברית לבטח אתם מעוניינים לדעת כמה זה עולה. הנוהג בענף שירותי ההקלדה והתמלול הוא לגבות עבור הקלדה בשפה העברית של 2,000 תווים. יש גם אפשרות להכין הצעת מחיר לפי עמודים להקלדה. המחיר עשוי להשתנות בהתאם לכמות ומורכבות העבודה, מיקום (בית הלקוח או במשרד שלנו), איכות החומר המוגש אלינו ועוד.

לייעוץ, להזמנות ולהצעת מחיר משתלמת להקלדה בעברית הנכם מוזמנים להשאיר פרטים בטופס ליצירת קשר כאן באתר. אנו מציעים שירות מהיר וברמה הגבוהה ביותר על ידי צוות מנוסה של קלדנים וקלדניות, ואנו מתחייבים לעבודת הקלדה מקצועית ומהירה במחיר המשתלם ביותר.

מאמרים בנושא:

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית!

ונחזור אליך במהירות שיא!
שליחת חומרים להקלדה