השירותים שלנו: הקלדת ספרים הקלדת דוחות חקירה הקלדת חומר רפואי הקלדת נוסחאות מתמטיות הקלדת חומר משפטי הקלדה מכתבי יד הקלדה בעברית הקלדה באנגלית הקלדה ברוסית הזנת תכנים הזנת תוכן לאתר הזנת תוכן לאתרי אינטרנט הזנת תוכן באנגלית הזנת תוכן בעברית הזנת תוכן ברוסית

הקלדה באנגלית​

חברת דוקלינקס מספקת מענה מקצועי ואיכותי בתחומים כמו הקלדה במגוון שפות, תמלול, עריכת והזנת תכנים. אנו מתחייבים לשירות מקצועי, לעבודה מהירה ואיכותית, לצוות מסור ואדיב ולמחירים תחרותיים ושווים לכל כיס. כחברה מובילה בתחומה אנו מציעים שירות הקלדה באנגלית ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, השירות ניתן בכל הארץ.

הקלדה באנגלית אינה דבר של מה בכך, מעבר להקלדת הטקסט יש לנסח ולערוך את הטקסט בצורה מובנת והגיונית, ורק צוות מיומן מסוגל לבצע את ההקלדה במהירות, ללא טעויות הקלדה ובלי שגיאות ניסוח ותחביר. לכן, אם אתם זקוקים להקלדת טקסטים באנגלית הגעתם למקום הנכון – צרו עמנו קשר עוד היום ואנו נבצע את העבודה במהירות, במחיר אטרקטיבי ובאיכות גבוהה.

תוכן עניינים

מה זה בדיוק הקלדה באנגלית?

רוב הישראלים שולטים ברמה בסיסית באנגלית, אך אין להם כישורי הקלדה בשפה הזרה. כאשר צריכים להקליד טקסט ארוך ומורכב באנגלית המשימה עלולה להימשך זמן רב וברוב המקרים יש טעויות רבות מבחינת תחביר, ניסוח, שגיאות הקלדה ועוד. לכן, עדיף להעביר את עבודות ההקלדה לחברה מקצועית המתמחה בכך.

חברת דוקלינקס מציעה שירות הקלדה באנגלית לכל הלקוחות, השירות מיועד בין השאר לסטודנטים הכותבים עבודות מחקר וטקסטים באנגלית, לחוקרים ומרצים באקדמיה שצריכים להגיש מאמרים ומחקרים באנגלית, לעורכי דין, לחברות הייטק, לארגונים גדולים, לרשויות ולמשרדי הממשלה וכמובן ללקוחות פרטיים. 

גם עמותות, מלכ"רים וארגונים נוספים פונים אלינו לעזרה ומזמינים דרכנו עבודות הקלדה בשפות זרות כמו אנגלית, רוסית ועוד. חשוב לציין כי הצוות המיומן שלנו לא רק מקליד את הטקסט באנגלית נכונה ותקנית, אנו בוחנים בקפידה את הטקסט ומבצעים הגהה מקצועית, ארגון וסדר של הטקסט ובקרת איכות לפני שליחת הקובץ ללקוח – זהו ערך מוסף של השירות שלנו והרווח כולו שלכם.

מהם היתרונות של שירות הקלדה באנגלית ע"י חברת מקצועית?

חברת דוקלינקס היא מהחברות המובילות בישראל להקלדה באנגלית ובשפות נוספות. הצוות שלנו כולל קלדנים וקלדניות השולטים באנגלית ברמת שפת אם, אנו מכירים את הביטויים השגורים באנגלית ומנסחים את הטקסט בצורה הולמת ובהתאמה מדויקת לצרכים ולרצונות של הלקוח.

יתרונות שירותי ההקלדה באנגלית מחברתנו:

אנו מחויבים להקלדה באיכות גבוהה וללא שגיאות הקלדה, את הקובץ המוכן תקבלו לאחר בדיקה יסודית וקפדנית כדי להבטיח שאין שגיאות תחביר והקלדה.

אנחנו מספקים את העבודה תמיד בזמן, בלי עיכובים ובלי תירוצים. הצוות שלנו מונה קלדנים וקלדניות מיומנים ומהירים ואנו מסוגלים להתמודד גם עם מספר פרויקטים גדולים במקביל. לאחר שליחת החומר אלינו נכין לכם הצעת מחיר מסודרת ונגדיר לוח זמנים לביצוע העבודה.

כחברה ותיקה ומובילה בתחום ההקלדה והזנת התוכן אנו מתחייבים למחירים מנצחים ומשתלמים, אנו מציעים שירותי הקלדה במחירים הטובים ביותר בישראל.

חברת דוקלינקס מציעה שירות הקלדה באנגלית ובמגוון שפות נוספות לכל הלקוחות בפריסה ארצית רחבה. כדי להוזיל עלויות אתם יכולים לשלוח את החומר אלינו ואנו נבצע את עבודת ההקלדה במשרד, יש גם אפשרות לשלוח אליכם קלדנים מנוסים, לבית או למשרד, אם אינכם יכולים או רשאים להוציא את החומר החוצה.

בעולם הגלובלי בו אנו חיים, חברות, ארגונים ורשויות זקוקים באופן תמידי לשירותי הקלדה מהירים ואיכותיים גם באנגלית. כל פרויקט, קטן או גדול ומורכב, מבוצע על ידי הצוות המיומן שלנו במהירות ובהתאמה מדויקת ללוח הזמנים הצפוף שלכם.

טיפים לשירות הקלדה באנגלית

כדאי להכין את החומר בצורה מסודרת כדי להקל עלינו את עבודת ההקלה והתמחור של הפרויקט. ניתן לשלוח אלינו את החומר בכמה דרכים, בדרך כלל במייל. אנו מקבלים את הטקסטים במגוון פורמטים, אפשר להעביר גם מסמכים סרוקים אך יש לוודא כי הטקסט ברור וקריא. כדאי להכין מראש מסמך עם דגשים ובקשות מיוחדות, לציין מי קהל היעד שעומד לקרוא את הטקסט באנגלית וכדומה.

כמה עולה הקלדה באנגלית?

שירות הקלדה באנגלית מתומחר לפי תווים או עמודים. המחיר מושפע מגורמים כמו כמות הטקסט שיש להקליד, מורכבות הפרויקט, לו"ז, מיקום העבודה, בקשות מיוחדות, מקור התוכן (טקסט כתוב, הקלטה, ספר, מסמך סרוק, קובץ וורד וכו') ועוד. לפרטים נוספים, להצעת מחיר ולהזמנת שירות הקלדה באנגלית – השאירו פרטים בטופס ליצירת קשר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעה מנצחת ואטרקטיבית!

מאמרים בנושא:

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית!

ונחזור אליך במהירות שיא!
שליחת חומרים להקלדה