השירותים שלנו: הקלדת ספרים הקלדת דוחות חקירה הקלדת חומר רפואי הקלדת נוסחאות מתמטיות הקלדת חומר משפטי הקלדה מכתבי יד הקלדה בעברית הקלדה באנגלית הקלדה ברוסית הזנת תכנים הזנת תוכן לאתר הזנת תוכן לאתרי אינטרנט הזנת תוכן באנגלית הזנת תוכן בעברית הזנת תוכן ברוסית

הזנת תכנים​

חברת דוקלינקס היא החברה המובילה בישראל לשירותי קלדנות והזנת תכנים. החברה הוקמה על ידי אנשי מקצוע מנוסים החיים ונושמים את כל עולמות התוכן, על כל רבדיו וגווניו. מעטפת השירותים שלנו כוללת בין השאר גם שירות להזנת תכנים מכל הסוגים, בדגש על הזנת תוכן בכל פלטפורמות הניהול של האתרים באינטרנט.

שירות הזנת תוכן לאתרים באינטרנט נועד לבעלי אתרים המשקיעים את כל מרצם בניהול ובתפעול השוטף של העסק שלהם, ואין להם זמן או יכולת להזין את התכנים החדשים, לערוך ולשפץ תכנים קיימים, לרענן את התכנים באתר ולעדכן תוכן באופן שוטף. 

חשוב לזכור כי התוכן הוא המלך בגוגל בפרט ובאינטרנט בכלל, וכאשר מקפידים על ניהול שוטף של התכנים באתר זוכים לתנועה גדולה של גולשים וללידים איכותיים המשפרים את יחס ההמרה וקצב המכירות של העסק.

תוכן עניינים

מה זה בדיוק שירות הזנת תכנים?

בעלי עסקים רבים מתקשים לנהל את האתר שלהם בצורה שוטפת בגלל ריבוי משימות והצורך להתמקד בנושאי הליבה של העסק. לא מעט ישראלים הקימו אתרי מכירות וחנויות באינטרנט, אלו אתרים גדולים עם קטגוריות שונות ומגוון רחב של עמודי מוצר ותכנים נוספים.

כדי להשתלט על העולם המקוון צריך להכיר היטב את מערכת ניהול התוכן של האתר (CMS), יש מערכות ניהול שונות וכדי להשתלט על הנושא עדיף להעביר את תחום הזנת התכנים לחברה מקצועית המתמחה בכך. מעבר להזנת תוכן לאינטרנט אנחנו מבצעים הזנת תכנים לפלטפורמות ממוחשבות אחרות כמו מערכות מידע בארגונים, מערכות דיוור ורשתות חברתיות.

למעשה, רוב בעלי האתרים לא מצליחים לשלוט במרחב המקוון באופן מיטבי, לעיתים בגלל קושי להבין את מערכת הניהול של האתר, ובדרך כלל בגלל חוסר זמן וכישורי הקלדה לא טובים. לכן, חברת דוקלינקס מציעה שירותי ייחודי להזנת תכנים לאתרי אינטרנט, בדגש על אתרי מכירות ואתרי תדמית לעסקים.

התפקיד שלנו אינו מסתכם רק בהזנת התכנים לאתר שלכם, במקרים רבים אנחנו מקבלים מהלקוחות שלנו מידע גולמי וחסר ועלינו לדאוג להעברת המסר השיווקי, לעריכת תוכן קריא וברור המספק לגולש את כל המידע הרלוונטי עבורו כדי לקבל החלטה ולבצע פעולה מסוימת. למעשה אנחנו מתרגמים את המידע הכללי לתוכן עשיר, קריא ובעל ערך לגולשים המבקרים באתר.

כדאי לדעת כי אתר באינטרנט עם תוכן איכותי ובעל ערך מוסף לגולשים, זוכה לדירוג גבוה יותר בגוגל ובשאר מנועי החיפוש. לכן, מעבר לחיסכון בזמן ובמשאבים אתם זוכים גם לקידום אורגני במנועי החיפוש ולמיקום גבוה יותר בדפי תוצאות החיפוש.

אנו מציעים שלושה סוגים עיקריים של הזנת תכנים:

השירות כולל הזנת תכנים באופן שוטף לאתר המכירות, כולל העלאת מוצרים חדשים לאתר ותיאור עדכני וייחודי לפריט, וניתן לבצע גם רענון ועריכה מחדש של תכנים קיימים שאינם איכותיים או שאינם מייצרים תנועה ולידים.

שירות מקצועי להזנת תכנים לאתרי תדמית, השירות מספק מענה לעסקים ולארגונים קטנים וגדולים כאחד.

שירות מקצועי להזנת תוכן למגוון מערכות מידע, למשל הזנת נתונים כמו חשבות שכר, דוחות, נתונים פיננסיים, תמונות, טבלאות וכו'.

מהם היתרונות של שירות הזנת תוכן על ידי צוות דוקלינקס?

חברת דוקלינקס מספקת שירות הזנת תכנים לכל בעלי האתרים, אנו מציעים שירות על בסיס חד פעמי או קבוע, בהתאמה מושלמת לצרכי הלקוח. חברתנו מתמחה בעולמות התוכן ואנו מציעים מעטפת שירותים רחבה תחת קורת גג אחת. באפשרותכם להזמין דרכנו הזנת תכנים שאתם יצרתם או שירות הכולל הזנת תוכן וכתיבתו על ידי הצוות המקצועי שלנו שכולל קלדנים, מזיני תכנים, עורכי תוכן וכתבים מנוסים.

יתרונות שירות הזנת תכנים על ידי דוקלינקס:

טיפים להזמנת שירות הזנת תכנים

מומלץ לארגן את המסמכים שברצונכם להעלות לאתר או למערכת המידע בצורה מסודרת עם היררכיה ברורה כדי להקל על העבודה שלנו ולהימנע מטעויות. כדאי לציין בדף נלווה הנחיות לגבי הפונטים ועיצוב התכנים באתר, למשל גודל וצבע כותרות, יישור לשני צדדים, פונט בגוון מסוים וכו'.

כמה עולה הזנת תכנים?

העלות של שירות הזנת תכנים לאתרי אינטרנט משתנה בהתאם לכמות התכנים שעלינו להזין לאתר, תדירות עדכון התכנים באתר, מורכבות העבודה, הסכם לשירות קבוע ושוטף או שירות חד פעמי, סוג מערכת ניהול התוכן. למידע נוסף ולהזמנות צרו קשר עוד היום באמצעות טופס צור קשר באתר.

מאמרים בנושא:

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית!

ונחזור אליך במהירות שיא!
שליחת חומרים להקלדה