השירותים שלנו: הקלדת ספרים הקלדת דוחות חקירה הקלדת חומר רפואי הקלדת נוסחאות מתמטיות הקלדת חומר משפטי הקלדה מכתבי יד הקלדה בעברית הקלדה באנגלית הקלדה ברוסית הזנת תכנים הזנת תוכן לאתר הזנת תוכן לאתרי אינטרנט הזנת תוכן באנגלית הזנת תוכן בעברית הזנת תוכן ברוסית

הזנת תוכן בעברית​

חברת דוקלינקס מספקת תחת קורת גג אחת שירותי קלדנות, תמלול והזנת תוכן במגוון רחב של שפות. אנחנו מתמחים בין השאר בהזנת תוכן בעברית ומציעים עבודה איכותית ומהירה במחיר משתלם ושווה לכל כיס. 

דוקלינקס היא החברה המובילה בישראל להזנת תכנים בכל השפות, הצוות שלנו כולל מזיני תוכן בעברית בעלי ידע רב בכל מערכות ניהול התוכן וניסיון עשיר בהזנת תכנים. כחברה מובילה אנו מציעים פתרונות יצירתיים ללקוחות ומסוגלים להתמודד עם כל פרויקט בכל סדר גודל.

הזנת תוכן בעברית כדאי להזמין רק דרכנו בגלל הניסיון הרב, המקצועיות, העבודה ללא פשרות והשירות האדיב. למידע נוסף ולהזמנת שירות הזנת תוכן בעברית ובשפות נוספות התקשרו עכשיו ואנחנו מתחייבים לעבודה מקצועית ומהירה במחיר המשתלם ביותר.

תוכן עניינים

מה זה בדיוק הזנת תכנים בעברית?

האינטרנט המהיר והמעבר למסחר אלקטרוני שינו את הרגלי הקניות של כולנו, היקפי המכירות האינטרנט עולים מידי שנה ועוד ועוד אתרי מכירות וחנויות וירטואליות נפתחות ועולות ברשת. הגידול במספר החנויות באינטרנט ובכמות האתרים המספקים תוכן בעברית הוביל למקצוע חדש הנקרא הזנת תוכן. 

באתרים השונים, ובמיוחד באתרי המכירות, יש בדרך כלל מאות ואפילו אלפי מוצרים ויש להזין תכנים על כל מוצר בנפרד. באתרי מכירות גדולים מעלים מידי יום עשרות ואפילו מאות מוצרים חדשים לכן יש ביקוש גבוה לשירות הזנת תוכן בעברית ובשפות נוספות. רוב בעלי אתרי המכירות אינם מסוגלים להתמודד בעצמם עם הזנת התכנים בעברית מאחר ומדובר בעבודה ממושכת וסיזיפית המחייבת ידע וניסיון רב. 

מעבר להזנת התוכן באתר הלקוח יש לבצע הגהה קלה, לתקן שגיאות הקלדה, וכאשר מעלים תכנים לדפי מוצר לרוב יש לבצע מחקר מילות מפתח ולהזין תוכן שיווקי, לכן כדאי לבחור בנו מאחר ומזיני התוכן שלנו בעלי כישורים גם בתחומים כמו עריכת תוכן, קידום אורגני בגוגל ועיצוב.

שירות הזנת תוכן בעברית על ידי חברת דוקלינקס מיועד בעיקר לבעלי אתרים, השירות מתאים גם לחברות וארגונים הזקוקים להזנת תכנים רבים למערכות המחשוב והמידע שלהם. חשוב לדעת כי יש לקוחות הזקוקים להזנת תוכן בשפה העברית לצרכי תצוגה בלבד, למשל תוכן לקטלוג או תוכן המוזן למערכות מידע, ויש לקוחות הזקוקים להזנת התוכן באתר כדי לקדם מכירות ולייצר לידים.

לכן, בעת הזנת התוכן יש לשים לב לפרטים קטנים ונדרש ידע בקידום אתרים ובשיווק בדיגיטל מעבר לכישורי ההקלדה המהירה וידע טכני בתפעול ובעבודה עם מערכות ניהול תוכן באתרים (CMS).

מהם היתרונות של שירות הזנת תוכן בעברית על ידי צוות דוקלינקס?

חברת דוקלינקס מספקת מענה מקצועי ואיכותי בסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ, אנו מציעים שירות הזנת תכנים בעברית במחירים מעולים ומתחייבים לעבודה מהירה.

הידע והניסיון הרב שלנו בתחומי הזנת תוכן וקלדנות מבטיחים לכם יתרונות רבים כגון:

טיפים להזמנת שירות הזנת תוכן בעברית

שירות להזנת תוכן בעברית מהווה חלק בלתי נפרד מניהול האתר של העסק, במיוחד באתרי מכירות בהם מעלים מידי יום תכנים חדשים. כדי לחסוך זמן ומשאבים בעלי אתרי המכירות מעבירים את הזנת התוכן לאנשי מקצוע מנוסים וכך הם יכולים להתמקד בניהול האתר והעסק שלהם. 

מומלץ לארגן את הטקסט שיש להזין באתר בצורה מסודרת והגיונית, להוסיף מסמך אפיון עם דרישות מיוחדות וחשוב לציין את סוג מערכת ניהול התוכן באתר.

כמה עולה הזנת תוכן בעברית?

התמחור לשירותי הזנת תוכן בעברית הוא לפי שעות עבודה, המחיר עשוי להשתנות בהתאם למורכבות הפרויקט, כמות וסוג התכנים שיש להזין, סוג מערכת ניהול התוכן, מיקום העבודה, שפות ועוד. בפרויקטים גדולים ומתמשכים ניתן לקבוע תעריף מוזל להזנת תוכן בעברית לפי חלקי משרה.

כך לדוגמה העלות להזנת תוכן בעברית לדף מוצר באתר מכירות היא בטווח המחירים של 30-15 ₪ לפריט, אם התוכן בסיסי והלקוח שולח מידע על המוצר העלות היא כ-15 ₪, ואם מזין התוכן צריך להזין תוכן טקסטואלי המחייב מחקר והוספת תגיות העלות היא כ-30 ₪. למידע נוסף ולהזמנת שירות הזנת תוכן בעברית – השאירו פרטים בטופס ליצירת קשר וקבלו הצעת מחיר משתלמת!

מאמרים בנושא:

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית!

ונחזור אליך במהירות שיא!
שליחת חומרים להקלדה