השירותים שלנו: הקלדת ספרים הקלדת דוחות חקירה הקלדת חומר רפואי הקלדת נוסחאות מתמטיות הקלדת חומר משפטי הקלדה מכתבי יד הקלדה בעברית הקלדה באנגלית הקלדה ברוסית הזנת תכנים הזנת תוכן לאתר הזנת תוכן לאתרי אינטרנט הזנת תוכן באנגלית הזנת תוכן בעברית הזנת תוכן ברוסית

אודות

חברת דוקלינקס הוקמה על ידי יזמים ישראלים בעלי ניסיון וידע רב בכל עולמות התוכן, ובדגש על שירות קלדנות והזנת תכנים. דוקלינקס עוסקת בשירותי הקלדה מגוונים ומספקת מענה מקצועי ואיכותי לשירות הזנת תכנים לאתרים ולמערכות ניהול תוכן מגוונות.

מי אנחנו?

דוקלינקס הוקמה במטרה להציב סטנדרטים חדשים וגבוהים בתחום הקלדנות, התמלול והזנת תוכן, החברה הוקמה על ידי אנשי מקצוע מנוסים החיים את כל עולמות התוכן במשך שנים רבות. לאחר שהיזמים צברו ידע וניסיון רב בתחום הם החליטו להקים את דוקלינקס במטרה להציע שירות איכותי ומקצועי במחירים אטרקטיביים וללא תחרות. 

החברה מעסיקה צוותים מיומנים של קלדנים, קלדניות ומזיני תוכן במגוון רחב של שפות. בין השאר ניתן להזמין דרכנו עבודות כמו הקלדת דוחות חקירה, הקלדת ספרים, הזנת תוכן לאתר מכירות, הזנת תוכן בשפות כמו עברית, אנגלית, רוסית וערבית ועוד.

חברתנו מספקת פתרון מקצועי ומהיר בכל פרויקט, בין אם הלקוח זקוק לשירותי קלדנות והזנת תוכן חד פעמיים ובין אם הלקוח מעוניין בעבודה שוטפת לקלדנות ו/או הזנת תוכן.

עד היום ביצענו אלפי פרויקטים מוצלחים ללקוחות מכל התחומים, כולל פרויקטים מורכבים בכמה שפות ותחת לוח זמנים קצר ומהיר. אנו גאים במעגל הלקוחות שלנו ההולך וגדל מדי שנה, כל לקוח זוכה לנציג שירות צמוד המלווה אותו משלב הצעת המחיר ועד השלמת הפרויקט, לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

השירות האישי, המקצועיות ללא פשרות, איכות ומהירות העבודה, הפתרונות הטכנולוגיים שאנו מציעים והמחירים האטרקטיביים – כל אלו ועוד הופכים את דוקלינקס לחברה המובילה בישראל לשירות קלדנות והזנת תכנים במגוון שפות.

החזון שלנו

למה כדאי לבחור בנו?

חברת דוקלינקס לוקחת צעד קדימה את שירותי הקלדנות והזנת התוכן בישראל, אנו מציבים סטנדרטים גבוהים במיוחד לכל המתחרים ומובילים להתמקצעות הענף בארץ.

שירותי הקלדה, הזנת תוכן ועריכת תוכן דרכנו מבטיחים לכם יתרונות רבים ומשמעותיים כגון:

למידע נוסף, לייעוץ בנושאי הקלדה והזנת תוכן ולהזמנות – השאירו פרטים באתר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית!

ונחזור אליך במהירות שיא!
שליחת חומרים להקלדה