השירותים שלנו: הקלדת ספרים הקלדת דוחות חקירה הקלדת חומר רפואי הקלדת נוסחאות מתמטיות הקלדת חומר משפטי הקלדה מכתבי יד הקלדה בעברית הקלדה באנגלית הקלדה ברוסית הזנת תכנים הזנת תוכן לאתר הזנת תוכן לאתרי אינטרנט הזנת תוכן באנגלית הזנת תוכן בעברית הזנת תוכן ברוסית

הזנת תוכן באנגלית​

חברת דוקלינקס היא החברה המובילה להזנת תוכן באנגלית ובשפות נוספות. אנחנו מתמחים בהזנת תכנים בכל הערוצים הדיגיטליים ומתחייבים לשירות על פי סטנדרטים גבוהים במיוחד, ללוחות זמנים מהירים, להגהה מקצועית של התכנים לאחר הזנתם ולמחירים תחרותיים ומשתלמים לכל הלקוחות.

כיום, רוב הארגונים והמוסדות מנהלים תוכן באנגלית ובשפות נוספות במגוון ערוצים דיגיטליים במקביל, לדוגמה אתרי אינטרנט, חנויות מקוונות, אפליקציות שונות, רשתות חברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם ויוטיוב, מערכות דיוור אלקטרוניות לשליחת ניוזלטרים ומיילים שיווקיים ועוד. 

כדי להשתלט על העולם המקוון ולהזין תכנים באופן שוטף וללא טעויות נדרש ידע וניסיון וחייבים להכיר היטב מערכות ניהול תוכן (CMS) מסוגים שונים.

כחברה מובילה בעולמות התוכן אנחנו מציעים פתרון מקצועי ואיכותי להזנת תכנים עבור הלקוחות, אנו מתמחים בשירות הזנת תוכן באנגלית לאתרים של הלקוח באמצעות מערכות תוכן פופולריות בקוד פתוח או סגור. השירות שלנו להזנת תוכן באנגלית ובשפות נוספות הוא חד פעמי או על בסיס שוטף וקבוע, על פי דרישת הלקוח.

תוכן עניינים

מה זה בדיוק הזנת תכנים באנגלית?

שירות הזנת תוכן באנגלית מיועד בעיקר לבעלי אתרים אך יש דרישה להזנת התכנים גם מגופים ממשלתיים ומעסקים וארגונים במשק המקומי ומעבר לים. הזנת התוכן באנגלית היא פעולה שבמסגרתה אנחנו מעלים תכנים חדשים באתר הלקוח או במערכת ניהול התוכן שלו, השירות כולל הזנת תוכן באנגלית לעמודים ראשיים באתרי תדמית או מכירות, הזנת פוסטים ברשתות החברתיות, הוספת תיאור מוצרים באתרי מכירות ועוד.

על פניו, שירות הזנת תכנים באנגלית נראה כמו משימה פשוטה של העתק הדבק, אך למעשה הזנת התוכן היא פעולה מאתגרת המחייבת מחשבה וניסיון רב, מאחר וישנם שיקולים מקצועיים שרק אנשי תוכן מנוסים מודעים אליהם, לכן תמיד כדאי להשאיר את הזנת התוכן, במיוחד תוכן באנגלית, למומחים המנוסים, עדיף אנשי מקצוע בעלי ידע בקידום אתרים, בשיווק בדיגיטל ובעיצוב גרפי.

חשוב לציין כי הזנת תוכן בשפה האנגלית היא פונקציה מרכזית בניהול אתרים, ומטרת השירות היא לעדכן את התוכן באתר, ליצור עמודים חדשים ולחשוף את המידע לגולשים כדי לייצר לידים איכותיים, להגדיל מכירות ולהפוך את העסק למותג מוכר ומוביל ולאוטוריטה בתחומו. 

לכן, יש להזין תוכן על ידי אנשי מקצוע מיומנים שתפקידם כולל מעבר להזנת התוכן במערכת הניהול של האתר לבצע גם הגהה ועריכה, ולתקן שגיאות תחביר והקלדה. יודגש כי התפקיד של מזיני התוכן אינו כולל הגהה ועריכת תוכן, זהו שירות נפרד שאנחנו מספקים, יחד עם זאת כאשר אנו מבצעים הזנת תוכן באנגלית המומחים שלנו מלטשים את הטקסט ומבצעים בו הגהה קלה מתוך הגדלת ראש ומחויבות כלפיכם.

בעת הזנת תוכן באנגלית יש להתייחס גם לנראות הטקסט, למשל גודל וגוון הפונט, כותרות מעוצבות, חלוקה נכונה לפסקאות, יישור הטקסט, העלאת תמונות ברזולוציה גבוהה ובמשקל נמוך ועוד. במהלך הזנת התוכן צופים בזמן אמת בטקסט העולה לעמוד מסוים באתר וכך אפשר לאתר שגיאות הקלדה ולערוך את הטקסט גם מבחינה ויזואלית לפני החשיפה של התוכן לגולשים.

מהם היתרונות של שירות הזנת תוכן באנגלית על ידי צוות דוקלינקס?

טיפים להזמנת שירות הזנת תוכן באנגלית

מומלץ לעבור על התכנים באנגלית ולוודא שאין בהם שגיאות. כדאי להכין מסמך אפיון עם דגשים מיוחדים ובקשות מצד הלקוח, למשל סוג וצבע הגופן, חלוקה לפסקאות, הוספה של ביטויי מפתח מודגשים וכו'. כמו כן, יש לעדכן מראש מהי מערכת ניהול התוכן באתר והאם ניתן להזין את התכנים מרחוק או שהלקוח דורש הזנת תוכן באנגלית מהמשרד שלו בגלל ענייני חיסיון ופרטיות.

כמה עולה הזנת תוכן באנגלית?

עלות השירות להזנת תכנים באנגלית נקבע בדרך כלל על פי שעות עבודה, יש אפשרות לקבוע תעריף להזנת תוכן באנגלית על פי משרה חלקית ובהתאם לכמות העבודה ומורכבות הפרויקט. אנו מציעים מחירים אטרקטיביים ותחרותיים, ונשמח להכין עבורכם הצעת מחיר להזנת תוכן באנגלית לפרויקט חד פעמי או לתקופה קצובה וידועה מראש לצורך הזנת התכנים באופן שוטף.

מאמרים בנושא:

השאירו פרטים וקבלו הצעה אטרקטיבית!

ונחזור אליך במהירות שיא!
שליחת חומרים להקלדה